Využite 50% zľavu na WooCommerce plugin Veľkoobchod od Toret Plugins.

Ako použiť zľavy a kupóny

Kategórie zliav

Na našej webstránke wp-zlavy.sk nájdete zľavy, akcie a zľavové kupóny rozdelené do piatich kategórií:

  1. WordPress pluginy
  2. WordPress témy
  3. WordPress kurzy
  4. Hosting
  5. Domény
Ukážka kategórií zliav
Špeciálna kategória je "IBA U NÁS", v ktorej nájdete zľavové kupóny, zľavy a akcie, ktoré nenájdete len na našej webstránke. Množstvo z existujúcich exluzívnych zliav sme pre Vás vykomunikovali s tvorcami WordPress pluginov, tém a kurzov. TIeto zľavy nájdete pokope v kategórii "IBA U NÁS" a sú označené ochrannou ikonou a s rovnakým názvom ako nesie táto špeciálna kategória.
Ukážka kategórie Iba u nás

Ako využiť zľavu a zľavový kupón

Kliknutím na tlačidlo "Využiť zľavu", alebo na tlačidlo obsahujúce zľavový kupón, sa Vám v novom okne otvorí webstránka WordPress pluginu, témy, kurzu, či hostingovej spoločnosti, na ktorú zľava odkazuje. V prípade zľavového kupónu sa po kliknutí na tlačidlo kúpón zároveň skopíruje, aby ste ho nemuseli prepisovať, alebo kopírovať manuálne.
Ukážka tlačidla v zľaveUkážka tlačidla so zľavovým kupónom
V každej kategórii nájdete zľavy s neobmedzenou platnosťou, alebo s určitým dátumom exspirácie. Vyexspirované akcie sa zobrazujú iba v príslušnej spoločnosti.

Najnovšie WordPress zľavy

Štítok "Nová" sa nachádza na každej zľave, ktoré nie je staršia ako 30 dní.
Nová WordPress zľava

Naplánované WordPress zľavy

Unikátom sú u nás tzv. Naplánované zľavy. Sú to klasické zľavy, ktoré zverejňujeme ešte pred ich platnosťou, aby ste sa o nich dozvedeli čo najskôr. Sú zreteľne označené a zobrazujeme na nich dátum a čas, kedy sa zľava dá uplatniť. Naplánované zľavy nie sú osobitnou kategóriou a zobrazujú sa na úvodnej stránke a v kategórii prislúchajúcej naplánovanej zľave.

Nezmeškajte žiadne zľavy

Veľa akcií a zliav na našej webstránke sú časovo obmedzené a po exspirácii neplatné. Aby ste nezmeškali zľavy na hosting, kurzy či pluginy a témy pre WordPress, ktoré Vás môžu zaujímať, lajknite našu facebookovú stránku, na ktorú pravidelne pridávame najnovšie zľavy a akcie, a/alebo sa prihláste na odber noviniek.
WP-Zľavy.sk newsletter
Newsletter Form

WP-Zľavy.sk newsletter

Vždy aktuálne WordPress zľavy!

Začnite odoberať náš newsletter a už nezmeškáte žiadne zľavy a akcie na WordPress pluginy, šablóny, kurzy, hostingy a domény!

Úspešne ste sa prihlásili na odber noviniek! Ďakujeme.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram