Spolupráca

WP-Zľavy.sk je webstránka, na ktorej združujeme WordPress zľavy pre užívateľov najpoužívanejšieho a najobľúbenejšieho redakčného systému na svete.
Ak vyvíjate WordPress pluginy, či WordPress témy, alebo ste vytvorili kurz pre WordPress začiatočníkov, pokročílých užívateľov, alebo pre tých, ktorí sa chcú stať WordPress developermi, neváhajte nás kontaktovať.
S webstránkami je úzko spojený aj webhosting a domény. Ak ponúkate webhostingové služby, alebo ste registrátorom domén, radi s Vami nadviažeme spoluprácu.

Sme otvorení aj spolupráci s copywritermi. Ak nie sú vypísané žiadne hľadané pozície, a si šikovný/á copywriter/ka, alebo by si s písaním o WordPresse, hostingu, doménach a e-zaujímavostiach rád začal/a, kľudne nás kontaktuj. Určite sa dohodneme. :)
WP-Zľavy.sk newsletter

Vždy aktuálne WordPress zľavy!

Začnite odoberať náš newsletter a už nezmeškáte žiadne zľavy a akcie na WordPress pluginy, šablóny, kurzy, hostingy a domény!

Úspešne ste sa prihlásili na odber noviniek! Ďakujeme.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram