Blog

Zľavy iba u nás

Exkluzívne zľavy, akcie a zľavové kupóny na WordPress, ktoré nájdete iba na našom webe.
Exkluzívne zľavy

Podporte nás

Podporte nás v pravidelnom prispievaní nových článkov užitočných pre široké spektrum WordPress nadšencov.
Podporte nás
Čo je to webhosting a prečo je potrebný
Naďa Černá
13.07.2024

Čo je to webhosting a prečo je potrebný?

Ak ste niekedy rozmýšľali nad tým, že si vytvoríte svoju vlastnú webovú stránku, s veľkou pravdepodobnosťou ste sa už stretli so slovom hosting. Ten spolu s doménou predstavuje základ a umožňuje vám prevádzkovať ako bežnú stránku so zopár informáciami, tak aj veľký e-shop s tisíckami produktov. Čo vlastne webhosting je a prečo je tak dôležitý?
Ako nainštalovať a aktivovať WordPress tému?
Peter Dudák
13.06.2024

Ako nainštalovať a aktivovať WordPress tému?

Chcete vedieť ako jednoducho a rýchlo nainštalovať tému do vášho WordPressu? Tak potom ste na správnom mieste! V tomto článku vám krok za krokom ukážeme, že to nie žiadna veda a to aj v prípade, že ste vo WordPresse úplným začiatočníkom.
Registrácia a transfer domény
Peter Dudák
29.05.2024

Chcete mať vlastnú webovú stránku? Začnite s výberom a registráciou domény

Hľadáte spôsob, ako vytvoriť vlastnú webovú stránku alebo online obchod? Prvým krokom je registrácia domény, ktorá slúži ako adresa vašej stránky na internete. V tomto článku sa dozviete, čo je to doména, aké typy existujú a ako si ju jednoducho zaregistrujete.
QR kód vo WooCommerce pomocou Toret pluginu QR Platby
Peter Dudák
07.12.2023

QR kód vo WooCommerce pomocou Toret pluginu QR Platby

Platba QR kódom je aktuálne veľmi obľúbený a využívaný spôsob platby v eshopoch u nás, aj v zahraničí. Práve WordPress plugin QR platby, od spoločnosti Toret plugins umožňuje na webových stránkach elektronického obchodu jednoducho integrovať platby cez QR kód.
Bricks Builder zvyšuje ceny
Peter Dudák
17.11.2023

Bricks Builder zvyšuje ceny

Bricksbuilder.io oznámil týždeň pred Black Friday zvyšovanie cien a zavedenie ročných licencií. Podľa informácií, ktoré zverejnili na svojej webstránke, sú aktuálne ceny na najlepšej úrovni a nižšie už nebudú.
Ajaxové vyhľadávanie bez WordPress pluginu
Peter Dudák
20.09.2023

Ajaxové vyhľadávanie bez WordPress pluginu

WordPress v základe ponúka jednoduché vyhľadávanie, ktoré môžete použiť na vašej webstránke. Elegantnejšie a rýchlejšie je ajaxové vyhľadávanie, vďaka ktorému sa výsledky vyhľadávania načítajú bez nutnosti znovanačítania celej webstránky.
10 miest kde nájdete WordPress témy
Peter Dudák
25.08.2023

10 miest kde nájdete WordPress témy

Vzhľad WordPress webstránky, jej rozloženie a tiež jej funkcionalita závisia najmä od WordPress témy, ktorú si zvolíte. Ak neviete, kde nájsť tú najvhodnejšiu pre vás, poradíme vám.
Čo je to WordPress téma a child téma?
Peter Dudák
30.07.2023

Čo je to WordPress téma a child téma?

WordPress téma (alebo aj WordPress šablóna) je sada súborov, ktorá určuje vizuálny vzhľad a funkcionalitu Vašej WordPress webstránky.
1 2 3
WP-Zľavy.sk newsletter

Vždy aktuálne WordPress zľavy!

Začnite odoberať náš newsletter a už nezmeškáte žiadne zľavy a akcie na WordPress pluginy, šablóny, kurzy, hostingy a domény!

Úspešne ste sa prihlásili na odber noviniek! Ďakujeme.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram