Oxygen Builder ruší lifetime licencie

Peter Dudák
04.01.2023
Oxygen Builder

Soflyy koncom novembra minulého roka avizovali ukončenie predaja celoživotnej licencie Oxygen buildera, ktorý je výnimočný tým, že deaktivuje celý systém WordPress tém a celú úlohu pri tvorení webstránky prevezme na seba. Vďaka tomu nekoliduje kód, ktorý sa načítava z WordPress šablóny s kódom s page builera vďaka čomu je kód čistejší, je ho menej a vďaka tomu sa webstránky načítavajú rýchlejšie.

Všeobecne je o Oxygen builderi známe že je určený pre pokročilejších užívateľov, ktorí majú aspoň elementárne znalosti z html a css a takisto je o niečo menej intuitívny oproti Elementor page buildru, Breakdance builderu alebo Divi buildru. Určite ale stojí minimálne za vyskúšanie. Niekomu môže vyhovovať práca s Oxygen builderom viac ako s inými buildrami, či WordPress témami, najmä flexibilita, ktorú prinášajú do určitej miery všetky page buildre, ale ktorá je pri Oxygene ešte výraznejšia.

Oxygenbuilder a Breakdancebuilder výhodne za $229

Zľava: 30%
Časovo obmedzená možnosť získať Oxygenbuilder na celý život a Breakdance builder na 1 rok za výhodnú cenu.
Využiť zľavu
Po exspirácii

Súčasné ceny

  • Basic - $129
  • WooCo - $149
  • Ultimate - $179
  • Oxygen + Breakdance - $229

Aké budú nové ceny?

Nie je známe aké budú nové ceny Oxygenu, vieme len, že sa budú meniť celoživotné licencie na ročné.

Čo to znamená pre existujúcich zákazníkov?

Tí, ktorí si stihli kúpiť celoživotnú licenciu nebudú ovplivnení touto zmenou a nebudú musieť platiť za Oxygen Builder každý rok, preto je výhodné ho kúpiť čím skôr ak nad tým uvažujete.

Kedy sa zrušia lifetime licencie?

Toto ešte podľa oficiálnej správy Soflyy ešte nevedia ani oni sami (aspoň v čase keď zverejnili informácie o zrušení predaja celoživotných licenicií). Zmenu však vykonajú bez varovania.

Pridajte hodnotenie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

WP-Zľavy.sk newsletter

Vždy aktuálne WordPress zľavy!

Začnite odoberať náš newsletter a už nezmeškáte žiadne zľavy a akcie na WordPress pluginy, šablóny, kurzy, hostingy a domény!

Úspešne ste sa prihlásili na odber noviniek! Ďakujeme.

Zdieľať
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram