WPFunnels končí s lifetime licenciou

Peter Dudák
15.01.2023
WPFUnnels

WPFunnels je WordPress plugin, ktorý umožňuje používateľom vytvárať a manažovať funnely v rámci svojej WordPress stránky. Tento plugin obsahuje množstvo predpripravených šablón, ktoré Vám pomôžu rýchlo vytvárať profesionálne vyzerajúce webstránky. Momentálne ho môžete kúpiť v ročnej, aj celoživotnej licencii. Hoci neponúka free verziu na otestovanie, môžete využiť 15 dňovú garanciu peňazí v prípade, že by nespĺňal Vaše očakávania.

WPFunnels podobne ako napríklad Soflyy s Oxygen builderom, alebo s WP All Import pluginom, ale aj viacero vývojárov, sa rozhodlo od nového roka, resp. niekedy počas neho zrušiť predaj celoživotných licencií, alebo zvýšiť ceny ako napríklad Breakdance Builder, WP Rocket či Divi plugins. Dôvodov uvádzajú viacero, vrátane udržateľnosti vývoja.

Kedy zruší WPFunnels lifetime licenciu?

Tvorcovia jedného z najlepších WordPress pluginov na tvorbu funnelov ohlásili zrušenie lifetime licencií na február 2023. Bližší dátum neuvádzajú. Táto zmena by sa nemala dotknúť už existujúcich užívateľov s lifetime licenciou.

Zľava 20% na WPFunnels

Zľava: 20%
Zľava platí na ročné aj celoživotné licencie na WPFunnels. S týmto funnel builderom pre WordPress dokážete vytvárať funnely.
Využiť zľavu
Po exspirácii
Pridajte hodnotenie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

WP-Zľavy.sk newsletter

Vždy aktuálne WordPress zľavy!

Začnite odoberať náš newsletter a už nezmeškáte žiadne zľavy a akcie na WordPress pluginy, šablóny, kurzy, hostingy a domény!

Úspešne ste sa prihlásili na odber noviniek! Ďakujeme.

Zdieľať
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram